Modena - ul.Sobisia - Kłobuck

Biuro sprzedaży +48 509-363-830 +48 502-126-667 +48 503-189-092 canismajoris@op.pl

Modena 1

Inwestycje » Modena - ul.Sobisia - Kłobuck

Polecamy Państwu nowe mieszkania w nowoczesnym apartamentowcu, które dostępne są w atrakcyjnych cenach. Dzięki nowym technologiom oraz nowoczesnym designom, opracowanym przez zaufanych architektów, lokale spełnią oczekiwania najbardziej wymagających inwestorów, poszukujących spokojnego miejsca do życia w dogodnej lokalizacji.

Osiedle Modena w Kłobucku to teren ogrodzony, dający bezpieczeństwo i poczucie komfortu. Obejmować będzie 24 mieszkania z dostępem do podziemnego garażu na 24 samochody oraz windy z poziomu garażu. Jego atutem jest ponadto plac zabaw dla dzieci, co stwarza idealne warunki do życia dla polskich rodzin.

Modena to również doskonała lokalizacja – w pobliżu osiedla znajdują się szkoła, market oraz kościół, a wielką atrakcją okolicy jest położony nieopodal malowniczy Park nad Okszą. Inwestując w kłobuckie mieszkania, postawicie Państwo ponadto na niski czynsz do wspólnoty oraz pełne bezpieczeństwo – budynek pozbawiony jest bowiem instalacji gazowej (ciepła woda i ogrzewanie miejskie).