Ravello - ul. Bialska - Częstochowa

Biuro sprzedaży +48 509-363-830 +48 502-126-667 +48 503-189-092 canismajoris@op.pl

1

Inwestycje » Ravello - ul. Bialska - Częstochowa » Lokalizacja

Rejon Parkitka, w którym zlokalizowana została inwestycja PORTOFINO, mieści się w pobliżu centrum miasta. Dzięki temu mieszkańcy będą mieli łatwy i szybki dostęp do przystanków komunikacji miejskiej, a także przedszkola oraz szkoły podstawowej. Ponadto w pobliżu znajdują się małe sklepy spożywcze oraz niedawno powstały market przemysłowo – spożywczy. 

Okolica, bliska…

Teren inwestycji PORTOFINO został ogrodzony i jest to osiedle zamknięte. W projekcie przewidziano plac zabaw dla najmłodszych. Ogrodzenie zapewnia bezpieczeństwo zarówno małym, jak również nieco starszym dzieciom.
Bezpośrednio przy inwestycji mieszkańcy mają też do dyspozycji parking oraz deptak spacerowy z ławkami przy Alei Brzozowej.

…oraz trochę dalsza

Na atrakcyjność nieruchomości niewątpliwie składa się też fakt, że położona jest ona w pobliżu centrum, ale w miejscu, w którym można uniknąć miejskiego zgiełku. Bliskość terenów zielonych, przede wszystkim parków położonych w okolicach Jasnej Góry, pozwala aktywnie spędzać czas i na chwilę przenieść się w rejon wyciszenia i wypoczynku.

Bliskość, nie tylko Jasnej Góry, ale i innych miejsc związanych z historią Polski i Częstochowy (Aleje Najświętszej Marii Panny, Rynek Wieluński) daje możliwość podróżowania nie tylko w przestrzeni, ale też w czasie.